מצעד הגאדג'טים השימושיים של שנת 2014

השנה החולפת הביאה עימה לא מעט גאדג'טים מדליקים, מועילים וכאלה שבאמת יעזרו לשפר את החיים ולהפוך אותם לנוחים יותר.
בשונה מהדימוי הפופוליסטי של הגאדג'ט המצוי כצעצוע טכנולוגי עם רלוונטיות זמנית ביותר, השנה החולפת דווקא הביאה עלינו לטובה לא מעט פתרונות יצירתיים שיתרמו כה רבות לחיים שלנו, עד שיהיה שווה להשאיר אותם בסביבה לזמן רב. החל מגאדג'טים שיאפשרו לנו להרגע, דרך כאלה שיהפכו את הקיימפינג למהנה וכייפי יותר ועד לגאדג'טים שיבטיחו שנצא סוף סוף מהאוברדראפט ונתקרב בצעדי ענק אל עבר בית החלומות.

הנה כמה מהמובילים שהיו לנו

סנסור להורדת רמות המתח באמצעות משחק. המטרה, להבטיח איזון של רמות המתח במהלך היום. החיים שלנו הם קדחתניים, עמוסים, לחוצים ומלאים במאורעות שמעלות את רמות הסטרס לשחקים. כידוע, אחד המפגעים החמורים ביותר בחייו של האדם המודרני בעולם המערבי זהו המתח שמהווה את המקור המרכזי לרוב המחלות הכי קשות שיש, וגם אם נמנע מהדרמה, זה פשוט לא נעים להיות במתח. אז מה תקבלו? מכשיר טכנולוגי שיאפשר לכם ליהנות ממשחק הגון ומהנה, אלא שהמשחק ילמד את דפוסי ההתנהגות שלכם, ואלמנטים נוספים ודרך כך יוכל לדעת מתי אתם נכנסים למצב של סטרס. במקרה כזה תקבלו הנחיה מהמכשיר מה לעשות בכדי להוריד את רמות המתח, מה שיאפשר ללמוד את השיטות באמצעות המשחק, למעשה.

חיים קלים בקלי קלות

לאחראיים בינינו, שרוצים לנהל את הצד הפיננסי שלהם באופן אחראי ובמודעות מלאה, פותחו לא מעט גאדג'טים, וביניהם מחשבוני משכנתאות כמו זה של לאומי למשכנתאות, המאפשרים לנהל באופן אופטימלי את תהליך הבחירה של המשכנתא, ניהול ההתחייבות וניהול ההתנהלות הפיננסית באופן כללי. נטילת משכנתא היא כנראה ההתחייבות הפיננסית הגדולה ביותר בחייו של אדם מן השורה, וככזו היא דורשת היערכות לא קטנה. סביבת הבנק יכולה פעמים רבות לייצר לחצים המפריעים לשיקול הדעת, וקיומו של המחשבון לעומת זאת מאפשר לקבל תמונה בהירה בתנאים פרטיים, ללא גורמי לחץ חיצוניים, מה שמקל מאד על שיקול הדעת ומאפשר לתכנן בצורה שקולה יותר.
ולמי שסיים להילחץ, תכנן את ההוצאות שלו ונשאר לו קצת כסף לצאת לחופשה בטבע, יוכל ליהנות מלא מעט גאדג'טים שיהפכו את הקמפינג שלו למהנה ומעניין יותר, הרבה יותר. תיק גב סולארי יאפשר לכם לא רק לאחסן את הציוד שלכם ולשאת אותו בקלות ובנינוחות על הגב, אלא שתוך כדי, תוכלו להנות גם מהטענה של מכשיר הסלולאר שלכם. כיריים ניידות יאפשרו מקור חימום של מזון, זאת ללא חיבור לגז או לחשמל. והשוס הכי גדול הוא תיק מים שיכול להכיל כמות גדולה מספיק של מים בטמפרטורה נעימה בשביל שתוכלו להתקלח בנחת בשטח, גם אם אין שום תנאים למקלחת לכאורה.
ואלה הם רק טעימה מכל הדברים המפנקים שהשאירה אחריה שנת 2014.

נושאים דומים: