מערכות אביזרים וגאדג'טים לרכבי שטח

אחת מההנאות הגדולות ביותר בכל הקשור אל רכבי השטח באה לידי ביטוי בקנייה של כל מיני אביזרים וגאדג'טים שמשדרגים את הרכבים הן מבחינת נוחות נהיגה והן מבחינת יכולת השימוש בסוגים שונים של ציוד במהלך הנהיגה. במאמר זה נסביר אודות אותם אביזרים חדשניים ומהנים לרכבי השטח.

רכבי שטח

נהיגה ברכב שטח היא אחת ההנאות הגדולות של החיים. רוב רכבי השטח ערוכים לנסיעות מטלטלות בדיונות החול של הדרום, במסלולים הרריים בצפון המדינה ורבים מהם ערוכים לשמש אותנו לא רק בשטח אלא גם את כל המשפחה, כאשר אנו יוצאים לטיול ומעוניינים ליהנות מנסיעה משולבות בכבישים עירוניים סלולים ונהיגה מטורפת במסלולי שטח, המיועדים לכל המשפחה. חלק מההנאה של רכבי שטח וזאת בדומה להנאה של כל כלי רכב אותו אנו אוהבים היא קנייה של כל מיני אביזרים וגאדג'טים שונים לרכב. אביזרים שונים שמשדרגים הן את חוויית הנהיגה והן את היכולת לבצע מספר פעולות במקביל לנהיגה שלנו ברכב, כמו למשל לשוחח בנוחות ובצורה בטיחותית בפלאפון שלנו בעת הנהיגה.

רנגלר משחקת אותה

אחד מרכבי השטח בהם נשתמש על מנת לספק דוגמאות לכל מיני אביזרים וגאדג'טים שמשדרגים את חוויית הנהיגה והנסיעה ברכבי שטח הוא ג'יפ רוביקון, אחד מהג'יפים האידיאלים והחדשניים ביותר לנסיעות שטח מהנות עם חברים, המשפחה או לבד בחולות של הדרום. ג'יפ זה מאובזר בחלקו הפנימי במושבים בגימור בד המאפשרים ישיבה נוחה, קונסולה מרכזית, ממשק הפעלה קולית מההגה של הנהג שנקרא 'יו-קונקט'. המאפשר לנהג לומר למי הוא מעוניין לחייג ואילו המערכת עושה את כל השאר, שקעי כוח אליהם ניתן להתחבר כל אימת שצריכים חשמל, שליטה היישר מההגה לכל המערכות השונות ברכב, כך שניתן להפעיל אותן בקלות ובמהירות בעת נהיגה ועוד. יש אפשרות להחליט על קניית מסך מולטימדיה לרכב זה ובכך לשדרג את כל הקשור אל התקשורת והמולטימדיה ברכב, להוסיף כיוונון חשמלי של המושבים ועוד כל מיני תוספות מפנקות.

תוספות מפנקות לרכב שטח- גאדג'טים ואביזרים

רעיונות לגאדג'טים ואביזרים נוספים לא רק לג'יפ רוביקון אלא לכל רכב השטח הם:
• מושב עיסוי לרכב- מושב עיסוי שמעניק לכם עיסוי לאורכו של עמוד השדרה לאורך הנהיגה או לאחריה. ממריץ את כלי הדם ומשחרר את שרירי הגב.
• חגורת בטיחות לכלב- אם אתם קשורים אל הכלב שלכם ותמיד נוהגים לקחת אותו אתכם לטיול השטח הפרועים, אך מפחדים שמא הוא יחטוף מכה, כיום יש לכם אפשרות תקן מיוחד שמתחבר לחגורת הבטיחות של הרכב.
• מיני מקרר– כאשר יוצאים אל סיעה ארוכה, ובמיוחד כאשר יש ילדים, בעזר מיני מקרר נוכל לשמור על השתייה קרירה ונעימה.

לסיכום, יש היצע ענק של כל מיני אביזרים וגאדג'טים לרכבי שטח וכל מה שנותר לעשות הוא להחליט מהם אלו שמועדפים עליכם וליהנות.

נושאים דומים: