ארנק שימושי ועמיד של חברת – UMBRA

כמעט לכולנו יש ארנק, אם זה ארנק מעור אמיתי שעלה לנו 170 שקלים, או ארנק חיקוי עור מהשוק ב-30 שקלים, כולנו נתקלים באותה בעיה. בסופו של דבר הארנק תופח וגדל, אנו מכניסים בארנק כמעט הכול. שטרות, קבלות של קניות, כרטיסיות של אוטובוסים, כרטיסי אוטובוס, מסמכים חשובים, פתקים חשובים, מטבעות, כרטיסי אשראי, כרטיסי חבר מועדון ועוד.

בסופו של דבר הארנק הופך להיות כה גדול שיש לנו בעיה להכניסו לכיס, ובכן חברת UMBRA השיקה מוצר מהפכני שפותר את כל הבעיות הכרוכות בנשיאת ארנק שכבר מימדיו חורגים מגודל הכיס הממוצע, bungee wallet (ארנק בנג'י). בניגוד לארנק הרגיל שאנו רגילים אליו, הקייס הזה הוא מאלומיניום, עם פתיחה נוחה והמון מקום לכל הדברים היקרים שלנו.

ישנו מקום לכרטיסים, מטבעות, שטרות ושאר המסמכים שלנו ומהיותו מאלומיניום אנו יכולים להיות בטוחים שלא יברחו או יעלמו לנו מסמכים מן הארנק כי הוא אטום לחלוטין, כמו כן לא ייגרם נזק לתכולתו כי הארנק כולו עשוי אלומניום עמיד במיוחד, מגיע בשלל צבעים ובמחיר די נמוך בהתחשב ביתרונות השונים שארנק זה מעניק לנו, מעבר לעובדה שיכנס לכל כיס, גם שקט נפשי. גם אם חששנו שנאבד את הקבלה על המנשא לתינוק החדש שהגיע הביתה או את חשבונית על שיעור לימודי משחק של הבת הקטנה, הארנק הזה מבטיח את שלמות הקבלות והמסמכים וקטן ב-70% מנפחם של ארנקים אחרים המכילים את אותו נפח מסמכים.

כפי שמופיע באתר - umbra.com
(תמונת המחשה מאתר אומברה)

אחד היתרונות הבולטים בארנק זה, הוא העובדה שגודלו ועמידותו עולים על זה של כל ארנק עור אחר, אין בעיה של הכנסת כסף קטן, כמו שקורא בארנקים לפעמים, אין בעיה של בלאי וקריעה של הארנק (כי הוא עשוי אלומיניום) ובכלל זו יכולה להיות מתנה נחמדה לעצמכם או למישהו שאתם מכירים, ישנן מגוון חנויות מומלצות שניתן להשיג את המוצר גם בארץ, אם אינכם מעוניינים להזמין אותו מחו"ל.

ניתן למצוא אותו גם באתר גאדג'ט-שופ – במחיר של 39 שקלים חדשים. במגוון צבעים.

http://gadgetshop.co.il/items/UMBRA_wallet.php?c=1&gift=1077

נושאים דומים: